Pueraria mirifica- bylinné kapsle/90 tobolek.

Pueraria mirifica- bylinné kapsle/90 tobolek.

Hodnocení produktu: 3.82/5 (11x)

Vaše hodnocení:

Je používána na zvětšení a zpevnění prsou, napomáhá při potížích s menopauzou (návaly, noční pocení,...), pomáhá při potížích s pletí, kůží (např. mastná pleť, akné,...), proti vráskám, striím a stárnutí pleti, má pozitivní vliv na vlasy, nehty a jejich růst, působí jako tonikum. Obnovuje vaginální zdraví - zlepšení lubrikace, elasticity a sexualní touhy. V jedné celulozové kapsli je obsaženo min.390 mg sušeného plodu Pueraria mirifica, bez jakýchkoliv příměsí! Tělo si z prášku, ve kterém je vše, dokáže vzít maximum, protože trávicí trakt dokáže využít živiny z různých typů potravy. Dávkování 2x denně 2kapsle

269 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Kotvičníková farma

Puerarii mirificu (věděcký název Pueraria candollei) používají ženy především na zvětšení a zpevnění prsou, napomáhá při potížích s menopauzou (návaly, noční pocení,...), pomáhá při potížích s pletí, kůží (např. mastná pleť, akné,...), proti vráskám, striím a stárnutí pleti, má pozitivní vliv na vlasy, nehty a jejich růst, působí jako tonikum. Obnovuje vaginální zdraví - zlepšení lubrikace, elasticity a sexualní touhy.

V jedné celulozové kapsli je obsaženo min.390 mg sušeného plodu Pueraria mirifica, bez jakýchkoliv příměsí!
Tělo si z prášku, ve kterém je vše, dokáže vzít maximum, protože trávicí trakt dokáže využít živiny z různých typů potravy.
Dávkování 2x denně 2kapsle

Omlazující bylina zpevňující prsa. Tato bylina thajsky bílá - Kwao Krua Kao je užívána již staletí v Thajsku na zmírnění stárnutí pokožky. Podporuje v těle tvorbu kolagenu a tak působí proti vráskám, striím. Výrazně zlepšuje kvalitu pleti.

Jedná se o bobovitou - motýlokvětou rostlinu, lianu, která dorůstá až 12m. Používají se kořenové hlízy, které mají bílou barvu.

Pueraria mirifica obsahuje různé fytoestrogeny včetně deoxymiroestrol, daidzin, daidzein, genistin, genistein, coumestrol, kwakhurin a mirificine,  β-sitosterol, stigmasterol, campesterol a mirificoumestan. Existují protichůdné důkazy o přítomnosti miroestrolu. Obsahuje také cytotoxický nefytoestrogenní spinasterol .

 

Puerarii by neměli užívat.Nezletilé osoby děti nebo teenageři by tento produkt neměli užívat, místo toho by měly dovolit svému tělu plně se vyvinout. Puerarii by neměli užívat lidé, kteří trpí hypertyreózou (zvýšená fce štítné žlázy) nebo onemocněním štítné žlázy, onemocněním vaječníků a dělohy, rakovinou prsu nebo jiným druhem rakoviny. Jste-li těhotná či kojící žena. Máte-li problémy se srdcem či bolest na hrudi. Neužívejte více Pueraria mirifica, než je doporučeno. Předávkování Pueraria mirifica způsobit poruchu spánku. Více informací o něm najdete také na internetu či knihách

Přihlášení