Pekingská tráva (Murdannia loliformis )

Pekingská tráva (Murdannia loliformis )

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Březen 2021

Výzkumy se zabývají příznivým působením při léčbě rakoviny zejména prsu a střev, zmírňuje účinky chemoterapie.Tradiční čínská medicína využívá Murdanii na snížení krevního cukru, k detoxikaci organismu, k posílení imunity, čistí játra, podporuje činnost lymfatického systému následně se pak zlepšuje stav vyrážek, plísňových onemocněních i alergií.

60 Kč

Dostupnost: Jaro 2021

Rostlina pochází ze tropické Asie, roste v Thajsku, Filipínách, Srí Lance, Vietnamu.....
Patří do čeledi čeledi Commelinaceae – Křížatkovité.
V léčitelství se užívá takto:100 gramů čerstvých výhonků se rozetře v misce a zalije 60 ml čisté vody. Směs se promíchá a přecedí přes čisté plátno. Užívají se 2 polévkové lžíce 2× denně, před jídlem, po dobu 5 dnů, poté se užívání přeruší na 5 dnů a opět obnovit.
Výzkumy se zabývají příznivým působením při léčbě rakoviny zejména prsu a střev, zmírňuje účinky chemoterapie.
Tradiční čínská medicína využívá Murdanii na snížení krevního cukru, k detoxikaci organismu, k posílení imunity, čistí játra, podporuje činnost lymfatického systému následně se pak zlepšuje stav vyrážek, plísňových onemocněních i alergií.
Pokud se rozhodnete užívat Murdanii poraďte se raději s léčitelem či lékařem. Informace jsou čerpány z internetu a odborné literatury.
Pěstuje se jako pokojová rostlina, má ráda světlé stanoviště, ale ne sluneční úpal, roste jako podrost v tropických lesích, lze ji letnit na stinném stanovišti. Dobře roste v běžném substrátu, udržujeme jej raději vlhčí, ale ne přemokřený. Přihnojujeme organickými hnojivy, např. Lignohumátem.

Přihlášení