Bylinné kapsle

76 položek

Připravili jsme pro vás novinku- bylinné kapsle. Bylinky se nám povedly z velké části vypěstovat vlastními silami (některé jsme zakoupili pro ucelení sortimentu od prověřených dodavatelů z Čech).

V kapslích je zpracován bylinný prášek, který byl mechanicky namletý a ručně nalisovaný do kapslí. Do našich kapslí není přidán žádný další přídavek, jsou bez stabilizátorů a pojiv. Byliny jsou vždy čerstvě namleté - nejsou starší než dva týdny. Kapsle jsou celulozové a jsou tedy vhodné i pro vegetariány.

Výhody kapslí oproti čaji či tinktuře jsou následující:
Čaje se musí vařit - užívání kapslí je časová úspora, ne každému chutnají bylinné čaje a také ne všechny jsou zrovna lahodné.
Tinktura obsahuje alkohol, který nemůže každý, buď kvůli řízení vozidla nebo ze zdravotních důvodů. Do vody se při vaření rozpustí jen určité látky obsažené v bylině, část zůstane ve zbytku natě, plodů či kořenů, které se po přecezení vyhodí. Také do alkoholu se rozpustí jen část účinných látek při výrobě tinktur. Tělo si z prášku, ve kterém je vše, dokáže vzít maximum, protože trávicí trakt dokáže využít živiny z různých typů potravy živočišného i rostlinného původu.

                                                                                                                                        

 

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení