Obchodní podmínky

 

 

Objednávat rostliny a ostatní produkty můžete pomocí našeho e-shopu, e-mailem na adrese stepanka.ja@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 775 147 319. Samozřejmostí je i osobní odběr u nás na farmě.

 

Balíky zasíláme na dobírku, částku zaplatíte řidiči při předání. Možná je i platba na účet. Poštovné u živých rostlin je 130kč (99kč při platbě na účet), u ostatních produktů 100kč (69kč při platbě na účet). Pokud Vaše objednávka přesáhne částku 1300kč máte poštovné zdarma.

 

Všechny naše produkty zasíláme i na Slovensko-poštovné je jednotné 7 €. Po domluvě můžeme zaslat i do jiných států EU.
Pokud při přepravě dojde k poškození zásilky (stává se minimálně), reklamaci vyřizujeme okamžitě na naše náklady.

 

Během zimního období máme u rostlin v e-shopu napsanou poznámku rezervace jaro 2019. To znamená, že si rostlinky můžete objednávkou zarezervovat a až budou po zimě připraveny k expedici ozveme se Vám, a domluvíme podrobnosti dodání. Rezervace není závazná, objednávku můžete kdykoliv zrušit nebo pozměnit, platba bude probíhat až při předání. Balíky nikdy neposíláme bez předchozího upozornění!
Obecně platí, že drobné ovoce a keře začínáme posílat začátkem dubna, léčivé byliny přelom duben/květen.

 

Každým rokem přidáváme do sortimentu novinky, které označujeme v e-shopu kolonkou připravujeme. Pokud budete mít o takovou rostlinku zájem, napište jí do poznámky v objednávkovém formuláři. Před expedicí Vás budeme informovat o stavu objednané novinky.

 

U sušeného kotvičníku probíhá rezervace od října do června, tedy do první sklizně. Ačkoliv se snažíme o maximální uspokojení poptávky o tuto úžasnou bylinku, pravidelně se vyprodá ještě před poslední sklizní na konci srpna. Z tohoto důvodu je včasná rezervace důležitá. Rezervace je opět nezávazná, před expedicí zákazníka vždy informujeme.

 

Kontakt:

Kotvičníková farma

Ing.Štěpánka Janoutová

Sedlecko 58,

33824

tel.775147319

IČO: 41651880

www.kotvicnikovafarma.cz

stepanka.ja@seznam.cz

Přihlášení