Koupelová sůl s levandulí

Koupelová sůl s květy levandule

Koupelová sůl s květy levandule

 

Nabízíme vám koupelovou sůl složenou z mořské italské soli a přídavkem himalájské soli, levandulové esence a levandulového květu naší produkce.
Tato koupelová sůl je vhodná pro relaxační a regenerační koupel. Koupel je vhodná při kožních problémech, má desinfekční, uklidňující účinky.
Sklidňuje mysl, podporuje spánek, vhodná na deprese, migrény, uvolňuje bolesti svalů, je vhodná při revmatismu.
Himalájská sůl je zbarvena do růžova. Růžový odstín získala sůl díky přítomnosti oxidu železa a hojnému obsahu minerálů (vápník, draslík, hořčík, železo, zinek, mangan, stopové množství jódu), které jsou pro tělo velmi snadno vstřebatelné, protože tyto minerály jsou přítomny v tzv. koloidní formě (mají vzájemně propojenou strukturu, usnadňující jejich absorbci). Tato sůl krevní tlak snižuje. Růžová sůl je výborným prostředkem proti astmatu a alergiím. Má jedinečnou schonost uvolňovat zahuštěné serety z plic a zastavovat nadměrnou vodnatou sekreci hlenu z nosu. Lze ji užívat také pro léčebné účely - působí totiž jako přírodní antihistamin.

Sůl je balena v praktické plastové lahvi, má sklený vhled, ale když vám v koupelně upadne, neroztříští se na množství ostrých střepů.
 

Přihlášení