Třezalka tečkovaná- lihová tinktura 50ml

Třezalka tečkovaná- lihová tinktura 50ml

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Používá se k obnovení normální funkce dýchací, nervové, kardiovaskulární soustavy - tlak, močových cest a trávení. Upevnuje duševní zdraví, relaxaci, pozitivní náladu, emoční - konfort - stres, zlepšuje spánek.

99 Kč

Dostupnost: Skladem

Doplněk stravy

Návod k použití: 3 denně 10kapek

Složení: výtažek z kvetoucí natě třezalka tečkované ( Hypericum perforatum ) 40% alkohol .

Bylinky jsou vypěstovány a naloženy čerstvé na Kotvičníkové farmě.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Ukládat mimo dosah dětí.

Pozor!!! Ruší účinky antikoncepce. K nežádoucím účinkům patří přecitlivělost na ultrafialové záření. nesmí se kombinovat s některými léky třeba imunosupresiva, antidepresiva, na tlak..... pokud berete jakékoliv léky a chcete používat třezalku, zkonzultujte to s lékařem či lékarníkem.

Rostlina je vysoká 30 - 60 (100) cm s dřevnatějící lodyhou kruhového průřezu. Listy jsou střídavé, eliptické, 2 - 3 cm dlouhé se slizničnými komůrkami patrnými proti světlu. Květy jsou žluté pětičetné, pravidelné, obsahují barvivo hypericin. Plody jsou tobolky.Roste v celé Evropě kromě arktického pásma, na východ až k Jeniseji, v severozápadní Číně, Malé Asii, v Africe v pohoří Atlas, druhotně v mírných a subtropických pásmech celého světa. V České republice je hojná od nížin do podhorských oblastí.Třezalka tečkovaná je léčivá rostlina, drogou je kvetoucí nať (Herba hyperici) sbíraná po rozkvětu hned ráno (podle lidových pověstí nejlépe na svatého Jana - 24. 6.).

Přihlášení