Echinacea purpurea-50 ml lékovka

Echinacea purpurea-50 ml lékovka

Hodnocení produktu: 3.67/5 (6x)

Vaše hodnocení:

Má imunostimulační účinky, normalizuje přirozenou obranyschopnost organismu - imunitní systém, funkce horních cest dýchacích a dolních cest močových.

99 Kč

Dostupnost: Skladem

Echinacea purpurea-Třapatka nachová
Třapatka je od pradávna hojně využívána indiány Severní Ameriky, má imunostimulační účinky, normalizuje přirozenou obranyschopnost organismu - imunitní systém, funkce horních cest dýchacích a dolních cest močových.

Lihový extrakt z květů Echinacei purpurei , obsahuje 40% lihu.
Dávkování 2x denně 20 kapek

Echinacea purpurea je rostlina domácí na prériích Severní Ameriky, ale dá se vypěstovat i u nás. Odpradávna ji používaly k léčbě staré indiánské kultury a daly jí jméno sluneční klobouk. Pro vědu ji objevil dr. Meyer koncem 19. století. Jméno echinacea je odvozeno od řeckého slova echinos, což znamená ježek. Echinacea purpurea připomíná svým květem naši dobře známou kopretinu. je to krásná mrazuodolná trvalka, lákající včely i motýly. Více informací o jejím pěstová nebo si zakoupitsazenici můžete na našich stránkách v oddíle Sazenice léčivých bylin. Informace jsou dále na internetu či v knihách pana Prof. Valíčka Rostliny pro zdravý živost nebo Léčivé rostliny třetího tisíciletí, keré také na našem webu můžete zakoupit.

Související produkty

Přihlášení