Celík zlatobýl-50 ml lékovka

Celík zlatobýl-50 ml lékovka

Hodnocení produktu: 4/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Normalizuje stav kloubů, pleti, kůže, odolnost. Zklidňuje křeče gastro-intestinálního traktu, posílení imunitního systému, přirozená obranyschopnost. Normalizuje (před) menstruační a menopauzální komfort.

99 Kč

Dostupnost: Skladem

Celík zlatobýl (Solidago vigaurea)

Normalizuje (před) menstruační a menopauzální komfort. Normalizuje stav kloubů, pleti, kůže, odolnost. Zklidňuje křeče gastro-intestinálního traktu, posílení imunitního systému, přirozená obranyschopnost.

Lihový extrakt z kvetoucí natě celíku zlatobýlu, 40% lihu.
Dávkování 2x denně 25 kapek.

Nať zlatobýlu obsahuje flavonoidy (rutin), saponiny, silice, hořčinu, třísloviny, barvivo, sliz a hlavně leiocarposit.
.Celík zlatobýl je vytrvalá rostlina, vyznačující se přímou, jednoduchou, na spodu lysou, někdy roztroušeně plstnatou, až jeden metr vysokou listnatou lodyhou. Dolní listy jsou střídavé, vejčité až elipsovité, v dlouhých řapících zúžené, celokrajné, nebo drobně pilovaté. Květní úbory jsou 10 až 15 milimetrů v průměru zlatožluté, válcovitým, lisým zákrovem, podlouhlé čárkovitými jazykovými květy v terči. Plod je chlupatý, 3 až 4 milimetry velká nažka. Kvete od srpna do října. Vytrvalá mrazuodolná byliny, nenáročná na pěstování.
Informace a sazenice k zakoupení najdete na našem eshopu v oddělení Sazenice léčivých bylin. O bylince píše ve svých knihách i bylinář Zentrich, Janča, Váňa a další..nebo na internetu.

Související produkty

Přihlášení