Rakytník řešetlákový-50 ml lékovka

Rakytník řešetlákový-50 ml lékovka

Hodnocení produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Výrazně podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost, normalizuje stav pokožky. Optimalizuje kardiovakulární systém, trávení. Energie - tonus - únava. Bohatý zdroj vitamínu C, antioxidantů, rakytníkového oleje.

99 Kč

Dostupnost: Skladem

Rakytník řešetlákový ((Hippophae rhamnoides)

Rakytník velmi výrazně podporuje imunitní systém, přirozenou obranyschopnost, normalizuje stav pokožky, kardiovakulární systém, trávení. Energie - tonus - únava.

Lihový extrakt z listů rakytníku , obsahuje 40% lihu.
Dávkování 2 x denně 20 kapek,

Je to nádherý dvoudomý keř (musíme vždy vysadit samčí a samičí rostlinu, ) s krásným stříbřitým olistěním a nádhernými oranžovými či červenými plody. Na pěstování je to velice nenáročná rostlina a roste téměř všude, nejraději má ovšem sušší slunečné stanoviště. Rakytník je vhodný pro dospělé, děti i starší osoby i k dlouhodobému užívání. Ve 100 g čertsvých plodů je obsaženo:celkový obsah kyselin: 1,5 g celkový obsah cukrů: 2,8 g celkový obsah tuků: 6,7 gkyselina askorbová (vitamin C): 248 mg karoteny: 17,5 mg
Koupit sazenice (máme je v mnoha odrůdách, některé odrudy jsou sladší a mámo trnité ) a jak je pěstovat se dozvíte na našich stránkách v oddělení Sazenice léčivých bylin. Informace najdete také v knížkách, které nabízíme na našem webu od pana Prof. Valíčka Rakytník rostlina budoucnosti, Rostliny pro zdravý život nebo Léčivé rostliny třetího tisíciletí.

 

Související produkty

Přihlášení