Vrbovka malokvětá- bylinné kapsle/90 tobolek.

Vrbovka malokvětá- bylinné kapsle/90 tobolek.

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Vrbovka malokvětá se uplatňuje při zánětu prostaty, při chronickém prostatismu a při stařeckém nezhoubném zbytnění prostaty. Příznivě působí na zánětlivé poruchy ledvin a močových cest. Používá se i při zhoubných nádorech prostaty. Můžeme aplikovat při kožních chorobách a některých endokrinních poruchách do tzv. Krev čistících čajů.
Při prostatické poruše se míchá do směsí se zlatobýlem, dobromyslí, kopřivou, vřesem, svízelem syřišťovým, a truskavcem.
Na lupenku se míchá s oddenku pýru, zemědýmem, natí čekanky a tymianu.
Protinádorové působení při rakovině prostaty popisuje již Maria Treben, v tomto případě se míchá nať vrbovky s kůrou lapacha, květ vřesu, květ měsíčku, květ vrbky úzkolisté, list šalvěje a chmel.. při zbytnělé prostatě a jiných prostatických potížích se kombinuje s celíkem, buřinou srdečníkem, vrbovkou malokvětou, vřesem a hluchavkou bílou..

Využití byliny
Drogou je nať na počátku kvetení.
Účinnými látkami jsou flavonoidy, třísloviny a slizy. Tyto látky jsou účinné při onemocnění močového traktu. Jedná se nejen o onemocnění prostaty, ale také o záněty ledvin, močového měchýře, případně dalších urologických potíží. Z tohoto hlediska se nejedná o bylinu pouze pro muže, jak je často prezentována. U prostatických potíží je vrbovka i vhodnou prevencí pro muže nad 40 let. Preventivní kůra se doporučuje vždy jedenkrát do roka zopakovat.

Vrbovka je svými účinky velice zvláštní a pravděpodobně velice silná. Někteří pacienti s problémy s prostatou popisovali po užívání vrbovky odložení operace a v některých případech dokonce úplné uzdravení.
Pro své silné účinky je vrbovka studována pro možné využití u rakoviny močového měchýře
Vrbovka je vytrvalá bylina s úzkými, zelenými, řídce zoubkovanými listy. Květy jsou malé, barevně v rozsahu od načervenalé, přes růžovou až k bílé. Vrbovka roste na březích stojatých i tekoucích vod. Z rostliny se využívá květ a list, případně celá nať (ta se ovšem netrhá celá, ale nad polovinou výšky, aby mohla znovu obrazit bočními výhony).
 

6kapslí denně
V kapslích je zpracována nať vrbovky. Tělo si z prášku, ve kterém je vše, dokáže vzít maximum, protože trávicí trakt dokáže využít živiny z různých typů potravy.

269 Kč

Dostupnost: Skladem


Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení