Tato malina je vysoce odolná proti nemocem. Roste vzpřímeně jako keř vzrůstný , vyžaduje oporu. Plody se hodí jak k přímé konzumaci tak i k zavařování a zmrazení. Rosltina je zcela nenáročná na stanoviště a plně rezistentní vůči nemocem. Rostliny vysadíme do dobře připravené půdy. Půdu můžeme vylepšit dobrým kompostem. V době většího sucha je vhodné rostlinu několikrát zalít, případně přihnojit, čímž se podpoří růst.
Je nutné základní pruty vést po konstrukci, aby květy a plody měly dostatek slunce a nezahnívaly. Můžeme je vysazovat i k plotu, neboť nepodrůstají jako maliny. Žádné další ošetření není nutné, protože chorobami a škůdci netrpí. Od země vyrůstají nové pruty, které je možno vyvazovat. Na zimu je vhodné rostliny přihrnout podobně.
Řez maliníku:
Stáleplodící (remontantní) odrůdy je možné řezat dvojím způsobem:
1) Seříznout všechny výhony po odplození na podzim, těsně nad zemí. Maliník pak ale plodíc pouze jednou, na podzim. Plody však bývají větší.
2) Po letní sklizni vyřezat výhony, ze kterých se sklízelo. Zůstanou pouze nově narostlé výhony, ze kterých se bude sklízet na podzim. Těmto výhonům se po odplození sestřihnou vršky (cca 30cm) a bude se z nich sklízet znovu, další léto.
Při každém řezu maliníků zároveň odstraňujeme uschlé, polámané, velmi slabé nebo napadené výhony. Rostlina se prosvětlí, zesílí a další výhony pak mohou lépe růst.