Bacopa monnieri-50 ml lékovka

Bacopa monnieri-50 ml lékovka

Hodnocení produktu: 4.33/5 (6x)

Vaše hodnocení:

Používá se k obnově paměti, zlepšuje výkon řeči a představivosti, normalizuje psychiku a duševní rozpoložení, nervy. Užívání pomáhá k lepšímu pocitu pohody- v období neklidu, úzkosti, opimalizuje spánek, odstraňuje únavu, uklidňuje mysl, vyvolává pocit klidu, zlepšuje míru koncentrace a zároveň stimuluje nervovou činnost. Není pochyb o tom Bacopa monnieri je vynikajícím přírodním prostředkem ke zvýšení duševní výkonnosti a posílení schopnosti mozku. Bacopa se nejčastěji používá k získání lepší mentální bdělosti, zlepšuje vzdělávání a školní výkon, zlepšuje intelekt, vědomí, krátkodobou paměť a psychické aktivity. Bacopa podporuje relaxaci. Je významným adaptogenem, antioxidantem a mozkovým nutrientem.

99 Kč

Dostupnost: Skladem

Bacopa monnieri, bacopa drobnolistá , bacopka drobnolistá, Brahmi

Normalizuje kognitivní funkce - používá se k obnově paměti, zlepšuje výkon řeči a představivosti, normalizuje psychiku a duševní rozpoložení, nervy. Užívání pomáhá k lepšímu pocitu pohody- v období neklidu, úzkosti, opimalizuje spánek, odstraňuje únavu, uklidňuje mysl, vyvolává pocit klidu, zlepšuje míru koncentrace a zároveň stimuluje nervovou činnost. Není pochyb o tom Bacopa monnieri je vynikajícím přírodním prostředkem ke zvýšení duševní výkonnosti a posílení schopnosti mozku. Bacopa se nejčastěji používá k získání lepší mentální bdělosti, zlepšuje vzdělávání a školní výkon, zlepšuje intelekt, vědomí, krátkodobou paměť a psychické aktivity. Bacopa podporuje relaxaci. Je významným adaptogenem, antioxidantem a mozkovým nutrientem.
Normalizuje funkce mozku spojené se stářím. Je velmi hořká, v Indii používána jako zelenina listová.

Lihový extrakt z natě bacopy, obsahuje 40% lihu.
Dávkování 2 x denně 25 kapek

Brahmi znamená v Ajurvedě "kosmické vědění", jogini ji užívají při medicích.Bacopa roste v bažinatých místech a je pěstována v jižní Indii. Jako u jiných léčivých rostlin je vždy vhodné poradit se o užívání s lékařem.Bacopu monnieri můžeme pěstovat jako pokojovou rostlinu s možností letnění. Prospívá v polostínu, na slunci ve vlhké půdě (bažinná rostlina). Prospěšné je přihnojování organickými hnojivy např. granulovaný hnůj (zapravit do půdy) či Lignohumátem. Jelikož má kobercový růst, je možné pěstovat ji v závěsném květináči, kdy roste převisle. Má světle zelené lístky, jsou drobné, kvete bílo fialovými kvítkyInformace a sazenice k zakoupení najdete na našem eshopu v oddělení Sazenice léčivých bylin. Více informací o jejím pěstování jako pokojovky v domácích podmínkách, zpracování, účincích si můžete přečíst v naší knize Pokojovky pro zdraví a na talíři, kterou na stránkách nabízíme.

Související produkty

Přihlášení